Koszulki do biegania z nadrukiem dla zespołów i jako upominek

Aktywny wypoczynek stał się w ciągu ostatnich lat modnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Zdrowy tryb życia, zgrabna figura oraz nienaganna kondycja to współcześnie cele, jakie stawiają sobie wszyscy, niezależnie od wieku, pozycji społecznej i płci.

bieganie dla zdrowia

Autor: iStock
Źródło: iStock

Najpopularniejszym sposobem na aktywny wypoczynek jest bieganie, a strój do joggingu to już nie tylko ubranie, które ma zagwarantować komfort, ale i odpowiedź na wymogi współczesnego świata mody.

Mówiąc o odzieży biegowej, zawsze najwięcej uwagi poświęca się butom oraz t-shirtom. Buty muszą zagwarantować komfort, dobre ustabilizowanie stopy oraz prawidłową amortyzację na każdym terenie, z kolei koszulka musi gwarantować niezawodną wentylację, odprowadzać wilgoć i chronić organizm przed przewianiem. Lecz to nie wszystko – dziś najczęściej wybierane są koszulki biegowe z nadrukiem. Dawniej stosowano je tylko w sytuacji biegów masowych i były to wtedy koszulki z naniesionym logo fundatora imprezy sportowej – koszulki z firmy krotkirekawek.pl. Dziś tego typu koszulki zyskały wiele nowych zadań.

Koszulki biegowe z nadrukiem to świetne rozwiązanie dla firm, realizujących wewnętrzne zawody w bieganiu dla swojego personelu, lecz również dla organizatorów dużych wydarzeń sportowych. Takie ubranie, przyciągające wzrok kolorowym nadrukiem, to wspaniała reklama dla przedsiębiorstwa. Większość firm, zajmujących się sprzedażą sportowych koszulek, umożliwia obecnie zamówienie koszulki z dowolnie wybranym nadrukiem. Można wybrać wzór spośród wielu dostępnych na rynku propozycji, mini cross spalinowy przesłać autorski projekt. To sprawia, że koszulki biegowe, mające nadruk, stały się fajnym pomysłem na upominek – , świetnie sprawdzają się także w roli nagród, a prawdziwi wielbiciele biegania chętnie kupują sobie taką zindywidualizowaną koszulkę do codziennych treningów.

koszulka do biegania

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Aby być w pełni usatysfakcjonowanym z zakupu, należy upewnić się, iż nadruk tworzony jest przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu będzie odporny na uszkodzenia i świetnej jakości, no i rzecz jasna należy zwrócić uwagę na sam materiał, z jakiego uszyta została koszulka, bo nie każda koszulka nadaje się do uprawiania joggingu.