7 sposobów na uwiecznienie ekstremalnej zabawy

Jesteś maniakiem silnych wrażeń? Kochasz, gdy żyły przetaczają hektolitry adrenaliny? Sprawdź ten wpis, a dowiesz się wiele interesujących rzeczy, które spowodują, że kolejne wyzwania przyniosą ci jeszcze więcej emocji!

Full HD Webcam

Autor: Trust
Źródło: Trust

W czasie nowoczesnych technologii ludzie, którzy są fanami sportów ekstremalnych kochają dzielić się wrażeniami. Trafną metodą jest rzecz jasna uchwycenie na filmie wyczynów i udostępnienie klipu na Youtubie, który umożliwia wysyłanie dowolnych rzeczy. Dobrze jest stąd poprosić kolegę, by stanął w pobliżu z cyfrową kamerą i uwiecznił, gdy skaczecie, wspinacie się na podniebne szczyty bądź cokolwiek innego robicie. Jednakże zdecydowanie najlepszy obraz emocji zagwarantuje porządna kamera na kask jak również dron, np. DJI Phantom (pełen artykuł na Na pewno wielokrotnie patrzyłeś na filmy robione tego rodzaju kamerą. Wrażenia są bardziej odjechane niż te widziane z kamer przyglądających się ludzi. Najjaśniejszym przykładem takiego uwieczniania doświadczeń był zeszłoroczny skok ze stratosfery, wykonany przez Felixa Baumgartnera. Miliardy ludzi na całym świecie weszło w buty skoczka, obserwując obraz z kamery zamontowanej na jego kasku. Niezapomniane widowisko, które znalazło miejsce w historii.

Najlepszym nabytkiem dla każdego wielbiciela świetnych wrażeń jest kamera GoPro. Model tej marki cechuje się godną jakością wykonania. Dynamiczne obrazy możesz nakręcić nawet nurkując w ciemnych głębinach. Kamera na kask (przeczytaj tutaj na umożliwia kręcenie klipów zawsze i wszędzie, gwarantując elegancki obraz, które pozwoli na doświadczenie raz jeszcze tych emocji. Kamera GoPro nagra twoje skille na windsurfingu, rowerze, lotni i innych sprzętach – sam wybierasz. Tego gatunku sprzęt możesz zabrać wszędzie – kamera GoPro jest solidna i nie zawiedzie cię wtedy, kiedy jest ci potrzebna. Dzięki filmom ze swoich doświadczeń przeżyjesz je raz jeszcze, a twoi znajomi będą mogli zobaczyć, jak to jest być tobą.

Czy chcesz poznać rozważany problem z innej perspektywy? Nic prostszego – po prostu wejdź na ten odsyłacz, ponieważ więcej zobaczysz tutaj.

Wrzuć swój klip na Youtube’a i zbierz uznanie od widzów z całego świata!