Jakie odróżniamy typy zmarszczek oraz w jaki sposób można by je usunąć?

gabinety kosmetyczne proponują dziś niezwykle wiele zabiegów na zmarszczki. Niezwykle często nie wiemy, które z nich wybrać, ponieważ nie wiemy jakie są najlepsze zabiegi na wszystkie typy zmarszczek.

Poziome zmarszczki czoła wiążą są z mimiką. Na te zmarszczki są narażone osoby, które mają wyćwiczony dobrze mięsień czołowy. Aby zlikwidować te zmarszczki w salonie kosmetycznym wstrzykuje się botoks, który osłabia tkanki mięśniowe. Po zabiegu skóra (analizer skóry) w ciągu kilkunastu dni jest wygładzona. Lwia zmarszczka niezwykle często pojedyncza, lecz u co poniektórych powstają dwie albo trzy. Powstają te zmarszczki między brwiami. Wtedy twarz może wyglądać na groźną, zmęczoną i zatroskaną. Usuwa się tę zmarszczkę za pomocą botoksu i kwasu hialuronowego, a to dopomaga cerze odzyskać pogodny oraz świeży wyraz. Kurze łapki zazwyczaj występują na skroniach oraz koło oczu. Są to pierwsze symptomy wiotczenia. Zredukowanie takich zmarszczek oraz wygładzenie skroni powoduje zabieg, który polega na zaaplikowaniu botoksu.
zaburzenia

Autor: Filter Forge
Źródło: http://www.flickr.com
Fałdy nosowo-wargowe, które przebiegają od skrzydełek nosa do kącików ust, zwykle pojawiają się już u młodych ludzi. To naturalne zagłębienie twarzy, ale gdy te zmarszczki się pogłębiają, dają wrażenie opadających policzków. Zmarszczki te wypełnia się substancjami kwasu hialuronowego, a to przywrócić ma równowagę w rysach twarzy. Zmarszczki palacza są to pionowe bruzdy na górnej wardze. Pojawiają się one po 45 roku życia. W salonie kosmetycznym wypełniane są te zmarszczki kwasem hialuronowym oraz delikatnie zwiększa się usta oraz wypełnia kąciki. Tego typu zabieg wykonać można by w znieczuleniu ust stomatologicznego typu. Taki zabieg trwa około 50 minut. Fałdy marionetki zazwyczaj biegną od kącików ust pionowo w dół i ograniczają bródkę.

Wypełniana jest ona gęstym kwasem hialuronowym. O tego typu zabiegu decyduje lekarz, który oceniając zmiany na skórze zaoferuje nam wybrany indywidualnie sposób, żeby poprawić wygląd.