Co zjeść podczas imprezy?

Impreza…godzina 16, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18:00 jesteśmy umówieni na imprezkę ze znajomymi, więc 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy facetem to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 minut od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego domu. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 4. Pierwszy etap – kąpiel może i depilacja, potem suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Dokładnie 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza

Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
W drodze do znajomych zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, bo z pustymi rękami przyjść nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się głupio, gdy nasz znajomy zaglądnie przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.
Jest godzina 18 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 min. i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze lody przełamane, imprezę czas zacząć.

I taki właśnie klimat panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed imprezą. Dowiemy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na 100%. Dobra impreza to wesołe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego M1 (M2 czy M3). Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najdoskonalsze spotkanie ze znajomymi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodomory z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie (zobacz tort na zamówienie warszawa) Poznań” a mieszkańcy miasta Wrocław mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.