Polecane artykuły firmy Planmeca

Artykuły Planmeca są projektowane i wytwarzane w Helsinkach, w Finlandii, i rozprowadzane na całym globie poprzez sieć dealerów.
Planmeca oferuje zintegrowane koncepcje produktów komponujących się z unitu, sprzętów do sporządzania obrazu cyfrowego i oprogramowania. Planmeca działa w ścisłej współpracy z uniwersytetami i instytucjami dentystycznymi.

Sprzęt dentystyczny

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com
Ergonomia jest jednoznacznikiem stylu artykułów Planmeca. Unit Planmeca Compact i jest zbudowany do spokojnej pracy i leczenia. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie dentystycznym jest prosta, przyjemna i funkcjonalna. Zgodnie z rozmaitymi pragnieniami nabywców unitów stomatologicznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i proponuje możliwość sposobów mocowania rozgałęzień przyrządów i kabli ssących, a dodatkowo wielką paletę przyrządów.
Nowatorska generacja unitów Planmeca Compact i Touch ma w całości zintegrowany panel dotykowy umożliwiający doskonałą przydatność i płynność pracy. Unit stomatologiczny jest prosty w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i ikonom, wyświetlanym na sporym ekranie. Dentysta polecany stomatolog warszawa ursynów i asystent mają komfortowy dostęp do panelu wyświetlacza.

Istotną korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest szansa bezpośredniego użycia funkcji sprzętu. Prężny sprzęg użytkownika odsłania tylko ważne ergonomie złączone z wybranym instrumentem. Każde konieczne przeróbki wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie (przeczytaj szczegóły na znam.swidnica.pl). Planmeca Compact i Touch dostarcza perfekcyjne wsparcie dla preferencji eksploatatora i jest możliwość go dostosować do rozmaitych wymogów klinicznych.

Fotel dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
W celu zapobiegania infekcjom, panel dotykowy jest w pełni zogniskowany z stabilną aluminiową konsolą. Nawierzchnia malowana proszkowo, jest łatwa do utrzymania w schludności i poprawnie akceptuje dezynfekcję. Łagodne linie z otwartymi uchwytami, dają możność użycia nakładek jednokrotnych, jeżeli są pomocne. Wszelkie funkcje zabezpieczenia przed zakażeniami i ciągi sprzątania są bardzo łatwe w obsłudze dzięki intuicyjnemu sprzęgowi eksploatatora. Taka ergonomiczność motywuje użytkowników do zapobiegania skażeniom.