Piękny uśmiech oraz zdrowe zęby od razu są w stanie przełamać wszystkie lody

Nie bez przyczyny mówi się, że przy zawieraniu nowych przyjaźni pierwsze wrażenie zdaje się być najważniejsze. W tym pomaga piękny uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Nie każdy z nas został obdarzony przez geny pięknymi oraz prostymi zębami. Są tacy, którzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i na przykład nosić aparat ortodontyczny. Bywają również tacy, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Wynikają one z różnych przyczyn. Niektórzy sami na siebie ściągnęli takie nieszczęście, gdyż przykładowo palą sporo papierosów lub piją kawę. Inne przebarwienia mogą brać się stąd, że ktoś ma martwy ząb. Musiał na pewno przejść kanałowe leczenie i w konsekwencji ząb po prostu zmienił kolor. Wybielanie bywa zatem procesem dość prostym i nie musimy się go bać. Możemy również zdecydować się na piaskowanie zębów. To pomaga usunąć kamień i niewielkie przebarwienia. Potem zęby poleruje się, żeby inne drobinki nie były w stanie się już do nich przyczepić. Zabieg powinniśmy powtarzać (raz lub dwa razy w roku). W trudnych przypadkach dentysta może zalecić nakładki na zęby (tzw.

Czy wiesz, że następne niezwykle ekscytujące artykuły są tuż obok? Sprawdź i zerknij na źródło info, a na pewno poczujesz satysfakcję.

licówki). Niezwykle cienkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonuje się z porcelany, a tańsze bywają wersje kompozytowe. Jeśli mieszkamy choćby w województwie dolnośląskim i niezbędny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław na sto procent może zaoferować przynajmniej kilkanaście świetnych gabinetów, gdzie dobrzy dentyści rozwiążą nasz problem.

Warto poszukać w internecie opinii o wybranym dentyście oraz wybrać tego, który wyda się nam najlepszy ze wszystkich.