Mężczyźni chętnie kupują online. Zobacz jakie produkty najczęściej wybierają

Prawdziwy mężczyzna stawia przed sobą nieustannie nowe wyzwania, dba o siebie i o swoich bliskich i lubi mieć wszystko pod kontrolą. Mężczyźni rzadko natomiast lubią chodzić na zakupy, chociaż nie jest to oczywiście regułą. Aczkolwiek sprawę znacznie ułatwia obecny dostęp do internetu. Jako że można tu łatwo i błyskawicznie zrobić zakupy, mężczyźni chętnie kupują w sieci, zamawiając w ten sposób przeróżny asortyment.

do samochodu

Autor: Nikita Novozhilov
Źródło: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności chętnie zamawiane są online wszelkie przydatne akcesoria do samochodów – chodzi nie tylko o części, ale również o produkty pielęgnacyjne do aut czy w szczególności opony, które możemy kupić między innymi na sklepopon.com (sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem). Podobnie niemałym zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszą się zakupy wszelkiego typu wyposażenia domowego, z chwilą, gdy szykuje się nam remont, czy do zaaranżowania pomieszczeń. W takich miejscach jak chociażby e-mealowiec.com mogą znaleźć rzeczywiście wiele akcesoriów na przykład do łazienki. Prawdziwy mężczyzna nie obędzie się jednak przede wszystkim bez różnych gadżetów i nowinek technologicznych. Nowa plazma, wielofunkcyjny zegarek, wysokiej jakości aparat (zobacz aparat na zęby kraków) cyfrowy – to tylko przykłady produktów chętnie kupowanych w internecie. Tak samo jest z telefonami i najnowszej generacji ipodami – takie urządzenia możemy wyszukać chociażby na elektro-store.sklep.pl (odkryj więcej).

witaminy

Źródło: http://www.sxc.hu
Mężczyźni w internecie chętnie korzystają również jak się okazuje z internetowych aptek. Z jakiego powodu? Tutaj mogą na spokojnie przeanalizować jakiego preparatu potrzebują i wrzucić je do „koszyka” bez żadnego skrępowania. W aptekajakmarzenie.pl mogą zakupić nie tylko lekarstwa, ale i suplementy dla sportowców, kosmetyki, czy nawet „coś na kaca”.
Mężczyźni lubią robić zakupy online, nawet znacznie bardziej niż kobiety. Być może jest to wynikiem mniejszych obaw, że coś „nie wypali”. Kobiety są bardziej ostrożne pod względem internetowych zakupów, gdyż obawiają się, że transakcja nie dojdzie do skutku, towar będzie wadliwy i tak dalej. Te i inne obawy zniechęcają je do robienia zakupów online, chociaż są to obawy niepotrzebne. Trend się jednak na szczęście zmienia i także coraz więcej pań woli kupować w sieci, nie tylko odzież, ale też kosmetyki czy domowy sprzęt.