Jak dziś troszczyć się o zęby, aby prze długi czas cieszyć się ślicznym uśmiechem?

Obecnie moglibyśmy bez zdenerwowania leczyć swe uzębienie w specjalistycznych klinikach. Dentyści troszczą się o to, aby efektywnie leczyć zęby, żeby pięknym uśmiechem cieszyć się długie lata.

Lekarz

Autor: Krzysztof Pędrys
Źródło: http://www.flickr.com
W dobrym centrum stomatologii prowadzona jest stomatologia zachowawcza, jaka zajmuje się leczeniem istniejącej już próchnicy. Wykorzystywane są najnowocześniejsze materiały kompozytowe oraz materiały do odbudowy twardych tkanek zębów na podstawie szklanych włókien. Wszelkie zabiegi są robione w znieczuleniu miejscowym. W takim centrum stomatologii prowadzone jest również wybielanie zębów z użyciem lampy Beyond. Metoda ta szybko wybiela zęby stomatologia estetyczna wilanów i usuwa przebarwienia, jakie są w głębi zęba. W trakcie zabiegu trzykrotnie nakłada się wybielający żel z utleniaczem. Składniki tego żelu są uaktywniane przy pomocy lampy Beyond, która emituje tzw. zimne światło. Co ważne, lampa ta jest zupełnie bezpieczna dla pacjentów. Po tego typu wybielaniu zęby stają się jaśniejsze o kilka tonów a uzyskane efekty mogą utrzymywać się dwa lub trzy lata. Zabieg nie jest bolesny, gdyż jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po wykonaniu zabiegu pacjent mógłby czuć nadwrażliwość zębów, ale mija ona po dwudziestu czterech godzinach. Do 48 godzin trzeba zachowywać białą dietę, aby nie pojawiły się przebarwienia zębów. Dieta taka czasami musi zostać stosowana przez 7 dni.
Aby rzęsy były piękne

Autor: PR-ZONE
Źródło: PR-ZONE
Endodoncja jest wykonywana w przypadku uzębienia ze zmienioną chorobowo miazgą i jest wyłącznym ratunkiem dla zęba przed usunięciem. W centrum stomatologii jest stosowane nowoczesne leczenie kanałowe, które maksymalnie zwiększa szanse na jego pozytywny skutek.

W wypadku pacjentów uczulonych na leki miejscowego znieczulenia są wykonywane zabiegi w ogólnym znieczuleniu. Ogólne znieczulenie także wykonuje się u pacjentów, u których strach uniemożliwia wykonanie zabiegu w znieczuleniu miejscowym .